محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کسی راجع به کی‌روش حرف بزند جریمه می‌شود!

رییس فدراسیون فوتبال جلسه امروز خود با سرمربی تیم‌ملی را مثبت ارزیابی می‌کند و مدعی است از اکنون هیچ کس حق اظهارنظر راجع به کی روش را ندارد!

کسی راجع به کی‌روش حرف بزند جریمه می‌شود!

کسی راجع به کی روش حرف بزند جریمه می شود!

عبارات مهم : سرمربی

رییس فدراسیون فوتبال جلسه امروز خود با سرمربی تیم ملی را مثبت ارزیابی می کند و مدعی است از اکنون هیچ کس حق اظهارنظر راجع به کی روش را ندارد!

مهدی تاج امروز میزبان کارلوس کی روش، سرمربی خبرساز تیم ملی بود. رییس فدراسیون فوتبال در آخر این جلسه به خبرنگاران گفت: کی روش می گوید به خاطر موفقیت تیم ملی اینجاست. در هشت سال گذشته ایشان با قلبش کار کرده است و به کارش تعصب داشته هست. فدراسیون یک نشانه دارد. تنها جای خالی ما با قهرمانی در جام ملت ها تمام می شود.

وی در خصوص جلسه امروزش با سرمربی تیم ملی و حواشی چند روز اخیر گفت: امروز جلسه ای با آقای کی روش داشتم و مقرر شد که از این ساعت به بعد دیگر هیچ کس راجع به برنامه ریزی های کی روش صحبت نکند. اگر کسی صحبت کرد مدیر آن کلوب و خود آن مربی طبق آیین نامه جریمه خواهند شد. دو ساعت با آقای کی روش راجع به ماندن صحبت می کردیم. همچنین به سرمربی تیم ملی گفتیم دیگر مصاحبه نکند هر چه بخواهند به ما بگویند. با او به توافق رسیده ایم ولی باید ابزار برایش فراهم شود.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد علیرضا فغانی نیز در جام جهانی گفت: با آقای فغانی هم صحبت کردیم و ایشان قبل از بازی فرانسه گفتند که از داوری ما لذت می برید که واقعا هم بردیم. ما مکلف به حمایت از این تیم داوری هستیم و امیدوارم تا فینال پیش بروند.

کسی راجع به کی‌روش حرف بزند جریمه می‌شود!

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs