محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شلوغ‌کاری کلوب استقلال من را نمی‌ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟ ، تیام

تیام در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول، از سوی آبی‌های پایتخت ترساندن به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان اطراف اولتیماتوم در راه عقد قرارداد

شلوغ‌کاری کلوب استقلال من را نمی‌ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟ ، تیام

تیام: شلوغ کاری کلوب استقلال من را نمی ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟

عبارات مهم : ایران

تیام در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول، از سوی آبی های پایتخت ترساندن به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان اطراف اولتیماتوم در راه عقد قرارداد با این بازیکن زمینه شکستن سکوت او را فراهم کند.

به گزارش خبرورزشی، تابستان جهت طرفداران استقلال و اهالی فوتبال کشور عزیزمان ایران توأم بود با یک نام جنجالی و خبرساز، نامی که فصل گذشته در مدتی کوتاه به مهره ای کلیدی جهت وینفرد شفر و استقلالی ها تبدیل شد تا با گل های مهم و آینده ساز زمینه افزایش آبی ها به جمع هشت تیم برتر آسیا و اوج بردن جام قهرمانی در خرمشهر را فراهم کند. مامه باباتیام یکی از خرید های پرسروصدای شفر در زمستان گذشته با حضورش جان تازه ای به استقلال بخشید تا این تیم نیم فصلی رؤیایی داشته باشد. مهاجم سنگالی که از همان روز های ابتدایی تابستان جنجال های فراوانی اطراف آینده اش در کلوب استقلال رقم خورد حالا در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول در حاشیه خلیج فارس از سوی آبی های پایتخت ترساندن به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان اطراف اولتیماتوم در راه عقد قرارداد با این بازیکن زمینه شکستن سکوت او را فراهم کند. مامه تیام در گفت وگوی اختصاصی با خبرورزشی حرف هایی زد که هر کدام از آن ها جای تأمل و بررسی زیاد دارد.

شلوغ‌کاری کلوب استقلال من را نمی‌ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟ ، تیام

امارات نه، در ایتالیا هستم

من در حال حاضر در ایتالیا پی گیر بعضی پرسشها شخصی هستم و نمی دانم آیا در کشور عزیزمان ایران می گویند تیام در دبی حضور دارد. البته در این چند ماه به قدری از این اخبار و حواشی به گوشم رسیده که دیگر برایم طبیعی شده است و اهمیتی هم ندارد، چون علی رغم میل باطنی، من و استقلال به آخر خط رسیدیم و دیگر هیچ شانسی جهت ادامه همکاری وجود ندارد.

حرف بزنم سنگ روی سنگ بند نمی شود

تیام در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول، از سوی آبی‌های پایتخت ترساندن به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان اطراف اولتیماتوم در راه عقد قرارداد

زیاد اهل جار و جنجال نبوده و نیستم. فکر می کنم در تمام ماه هایی که در استقلال و فوتبال کشور عزیزمان ایران بودم این عنوان را ثابت کردم، چون کمترین اظهارنظر و نقل قول از من منتشر شد. الان هم اگر سکوتم را شکستم به این علت بود که واقعاً در این چند هفته اظهاراتی اطراف خودم شنیدم که دیگر نمی توانستم آن ها را تحمل کنم گرچه به خاطر دور بودن از کشور عزیزمان ایران چندان هم برایم اهمیتی ندارد و تنها نقطه کلیدی این است که دوست ندارم با اعتبار و شخصیتم برابر طرفداران استقلال بازی شود، چون من نهایت احترام را جهت آن ها قائل بودم و تنها به خاطر همان طرفداران است که حرف نزدم، چون اگر حرف بزنم در استقلال سنگ روی سنگ بند نمی شود.

دو ماه قبل به کلوب گفتم وظیفه را روشن کنید

من یک ماه قبل از جام جهانی درست همان روز هایی که جهت استراحت به همراه خانواده ام در کویت بودم به سران استقلال گفتم وظیفه قراردادم را روشن کنید. اتفاقاً خیلی هم پی گیر بودم چون به عنوان فوتبالیستی حرفه ای چاره ای نداشتم تا جهت آینده ام تصمیم گیری مناسبی داشته باشم. هر وقت پی گیر می شدم کلوب استقلال وعده می داد به زودی مذاکره می کنیم در حالی که طبق قرارداد ما که در سه بند بود من بازیکن آزاد آشنا می شدم و آن ها باید پی گیر شرایط من می شدند، ولی چون استقلال و طرفدارانش جهت من در اولویت بودند خودم پی گیر کلوب می شدم که فکر می کنم اشتباه هم بود.

گفتند بیا استانبول طلبت را بگیر و قرارداد ببند

شلوغ‌کاری کلوب استقلال من را نمی‌ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟ ، تیام

این آخرهای هنگامی که متوجه شدم مسئله مالیاتی من از سوی کلوب حل نشده و بیایم گذرنامه ام به وسیله مقامات ضبط می شود از آمدن به پایتخت کشور عزیزمان ایران ترسیدم، چون در این عنوان من گناهی نداشتم. از همین رو کلوب به من وعده داد جهت مذاکره به ترکیه بیایم تا در حاشیه اردوی آماده سازی استقلال وظیفه مان مشخص شود. گفتند بیا استانبول هم طلبت را بگیر و هم اطراف قرارداد سال تازه مذاکره کن از همین رو به این شهر رفتم، ولی دریغ از یک دلار پرداختی به خاطر طلبم. شاهد زنده این ماجرا هم وینفرد شفر و سرور جپاروف هستند که آن ها هم کاملاً از این واکنش‌ها شوکه بودند.

به اسم من و جپاروف ۲۰۰هزار دلار آوردند اما…

شنیدم در پایتخت کشور عزیزمان ایران سران کلوب استقلال مدعی شدند با یک چمدان پرپول و ۲۰۰هزار دلار مطالبات من و جپاروف به استانبول آمده اند تا کار تمدید قرارداد ما را نهایی کنند، ولی ما که یک دلار از این پول را هم ندیدیم و بدتر از همه اینکه مدیران وقت کلوب هم در مذاکرات راجع به هر چیزی صحبت کردند جز پرداخت مطالبات قانونی من!

تیام در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول، از سوی آبی‌های پایتخت ترساندن به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان اطراف اولتیماتوم در راه عقد قرارداد

قرارداد من و استقلال کاملاً براق است

به عنوان بازیکنی حرفه ای از همان روز اول که با استقلال پای میز مذاکره نشستم توافقات را به صورت قانونی و کتبی درج کردم تا با مسئله روبه رو نشوم. الان هم این قرارداد نه تنها دست خودم و کلوب استقلال است بلکه در فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران و همین طور سایت فیفا و AFC نیز ثبت شده است و وجود دارد و اتفاقاً خیلی هم براق شرح در آن درج شده است است بعد علت این همه جنجال را نمی دانم که می گویند تیام زیر بار تعهدات زده است.

شلوغ‌کاری کلوب استقلال من را نمی‌ترساند/ اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره بودند؟ ، تیام

اگر قرارداد داشتم آیا دنبال مذاکره با من بودند؟

یک سؤال از مسئولان کلوب استقلال دارم؛ آن ها که مدعی هستند من یک سال دیگر با آن ها قرارداد دارم آیا در تمام هفته های گذشته پی گیر جلب نظر من جهت مذاکره و توافق تازه بودند؟! مگر بازیکنی که با کلوب قرارداد رسمی داشته باشد نیاز دارد دوباره پای میز مذاکره بنشیند که استقلالی ها مدام با من در ارتباط با این عنوان مکاتبه داشتند؟

نام استقلال و طرفدارانش در قلب من حک شد

این درست که اقامت من در چالش فوتبالی کشور عزیزمان ایران خیلی کوتاه بود، ولی بدون اغراق اعتراف می کنم در مدت همین چند ماهه به قدری از استقلال و طرفدارانش خاطره خوش و واکنش‌ها های خوب دیدم که نام این کلوب و هوادارانش جهت هر لحظه در قلب من حک شده است هست. آن هایی که در این چند ماه تنها به علاقه دیدار دوباره ارزش پای تمام حرف و حدیث ها و بیانات نادرست ایستادم بلکه فرصتی جهت ادامه این همکاری پیش بیاید، ولی نشد که بمانم.

تیم آینده ام؟ صبر کنید متوجه می شوید

در حال حاضر مدیر برنامه هایم در حال مذاکره با سه کلوب حاشیه خلیج فارس است که آخرین اخبار از موافقت کلی یکی از این کلوب ها با شرایط من حکایت دارد، ولی اینکه نام تیم آینده ام چه خواهد بود فکر می کنم تا چند روز دیگر به صورت صددرصد مشخص خواهد شد. در کل می توانم بگویم فصل بعد را نزدیک کشور عزیزمان ایران در یکی از کشور های خلیج فارس خواهم بود.

اولتیماتوم به عجمان تعجب برانگیز بود

شنیدم کلوب استقلال در نامه ای رسمی به کلوب عجمان به صورت رسمی اطراف عقد قرارداد با من اولتیماتوم داده هست. واقعاً متعجب شدم، چون انتظار این نامه را نداشتم. من بازیکن استقلال نیستم و طبق قراردادی که کلوب امضا کرده با پرداخت ۲۰۰هزار دلار می توانم فسخ کنم و به تیم جدیدی بروم آن هم بدون هیچ قید و شرطی. از چند هفته قبل مراحل قانونی استفاده از بند فسخ قرارداد را طبق قوانین نقل و انتقالاتی فیفا گذرانده ام و مشکلی از این بابت ندارم.

نگفتم ۴۰۰هزار دلار به استقلال می پردازم

برخی محافل خبری نقل قولی از من منتشر کردند مبنی بر اینکه جهت کمک به استقلال حاضر شدم ۴۰۰هزار دلار به کلوب جهت گرفتن رضایتنامه بپردازم. این عنوان کذب محض هست، چون یک دلار هم زیاد از توافقی که در قراردادم جهت فسخ قرارداد وجود دارد به استقلال پرداخت نمی کنم و از همین جا هم اعلام می کنم در این مدت نه مصاحبه ای انجام دادم و نه پستی در صفحات مجازی اطراف این عنوان به اشتراک گذاشتم، از همین رو خواهشم این است از انتشار این نقل قول های غیرواقعی خودداری کنید، چون دوست ندارم با روحیه و اعصاب طرفداران استقلال که جهت من عزیز هستند بازی شود.

از شلوغ کاری مدیران استقلال نمی ترسم

شاید طبیعی هم باشد که مدیران استقلال جهت تبرئه خود در ماجرا های اخیر بخواهند با شلوغ کاری بازی با افکار را در دستور کار قرار دهند، ولی واقعیت این است که من مامه بابا تیام به عنوان بازیکنی حرفه ای هیچ کار خلاف قانون و تعهدی که داشتم انجام ندادم از همین رو شلوغ کاری مدیران استقلال با این نامه نگاری ها و ترساندن شکایت به فیفا نه تنها من را نمی ترساند بلکه انگیزه ام را زیاد می کند تا به همه ثابت کنم در این ماجرا ها تنها مظلوم واقع شده است ام.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | استقلال | قرارداد | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs