محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باران کار دست منصوریان می دهد؟

به گزارش خبرآنلاین؛دو تیم استقلال و الاهلی درحالی از 18:30 به مصاف هم می روند که بر اساس اعلام شرکت هواشناسی ، پایتخت کشور عزیزمان ایران در آن ساعات بارانی هست

باران کار دست منصوریان می دهد؟

باران کار دست منصوریان می دهد؟

عبارات مهم : باران

بازی استقلال و الاهلی احتمالا زیر باران برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛دو تیم استقلال و الاهلی درحالی از 18:30 به مصاف هم می روند که بر اساس اعلام شرکت هواشناسی ، پایتخت کشور عزیزمان ایران در آن ساعات بارانی هست. باران تند بهاری که می تواند روی برنامه بازی آبی ها اثر بگذارد. البته استقلال از دیرباز زا باران های بازی های آسیایی اش خاطرات بدی دارد. آنها در باران به پوهانگ استیلرز باختند و شانس افزایش به فینال آسیا و سومین جام آسیایی ارزش را از دست دادند . فصل قبل هم در بازی های بارانی هم سیستم تیم ارزش به هم می ریخت و هم پرویز مظلومی جهت کوچینگ تیمش آن هیجان همیشگی را نداشت و کنار خط نمی آمد. باید دید باران روی بازی امروز استقلال اثر منفی می گذارد؟ آبی ها با یک برد شیرین در بازی امروز می توانند صعودشان را قطعی کنند. در مسابقه ای که هواداران ارزش هم هستند و بازیکنان خواسته اند تیم تنها نماند. آیا باران از میزان تماشاگران جهت چنین بازی مهمی کم می کند؟

باران کار دست منصوریان می دهد؟

منصوریان و بازیکنانش امیدوارند این اتفاق نیفتد و باران هم باهث اشتباه فرزند ها در زمین نشود. منصوریان هم مطمئن باشید پلاستیکی روی سرش می کشد و حتی 90 دقیقه زیر باران ، کنار زمین می دود و جهت موفقیت تیمش در تنها رخداد مهمی که امسال پیش رویش مانده ، کم نمی گذارد.

واژه های کلیدی: باران | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs