محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا شجاعی و حاج‌صفی تخلف کرده‌اند؟

به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از حضور دو ملی پوش ایرانی یعنی احسان حاج صفی و مسعود شجاعی بهره می برد در دیدار پلی آف لیگ اروپا براب

آیا شجاعی و حاج‌صفی تخلف کرده‌اند؟

آیا شجاعی و حاج صفی تخلف کرده اند؟

عبارات مهم : یونان

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شب گذشته در دیدار تیم ارزش برابر مکابی حضور داشتند.

به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از حضور دو ملی پوش ایرانی یعنی احسان حاج صفی و مسعود شجاعی بهره می برد در دیدار پلی آف لیگ اروپا برابر نماینده رژیم اشغالگر شکست خورد. شجاعی و حاج صفی درحالی در ترکیب برابر تیم حریف قرار گرفتند که پیش از این حرف و حدیث های زیادی راجع به حضورشان وجود داشت.

حضور ایرانی ها در برابر حریفانی از رژیم صهیونیستی هر لحظه با حساسیت ها و حواشی زیادی همراه بوده هست. پیش از این هم بازیکنانی مثل مهرداد میناوند و وحید هاشمیان در برابر این حریفان بازی کردند. آیا که قرارداد حرفه ای ارزش حکم می کرد که در این دیدارها نیز تیمشان را همراهی کنند. کلوب پانیونیوس یونان هم به عنوان یک کلوب حرفه ای چنین شرایطی دارد.

آیا شجاعی و حاج‌صفی تخلف کرده‌اند؟

مسئولان این کلوب پیش از این با این مسئله موافقت کردند که شجاعی و حاج صفی در کشور اسرائیل به مصاف حریف نروند. آیا که ممکن بود بعد از ورود این دو بازیکن به کشور اسرائیل،ط طبق قوانین کشور ایران، بازگشت ارزش با مسئله مواجه شود. ولی در یونان این دو بازیکن باید بازی می کردند.

مسعود و احسان هم که حساسیت های موجود را درک کرده بودند، دیشب با پرچم کشور عزیزمان ایران که روی مچ خود بسته بودند در زمین حاضر شدند. حتی طبق نوشته سایت خبری کلوب پانیونیوس، بغض شجاعی بعد از باخت شکسته و بازیکنان و سرمربی تیم او را دلداری دادند.

به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از حضور دو ملی پوش ایرانی یعنی احسان حاج صفی و مسعود شجاعی بهره می برد در دیدار پلی آف لیگ اروپا براب

واژه های کلیدی: یونان | بازیکن | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs