محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اجازه دهند در استادیوم آزادی کنسرت رایگان برگزار می‌کنم / شهرام ناظری

شهرام ناظری گفت: استادیوم صد هزار نفری آزادی را در اختیار ما بگذارند تا با همراهی گروه‌های موسیقی دیگر، شب‌های متعددی به شکل رایگان جهت مردم کنسرت برگزار کنیم

اجازه دهند در استادیوم آزادی کنسرت رایگان برگزار می‌کنم / شهرام ناظری

شهرام ناظری: اجازه دهند در استادیوم آزادی کنسرت رایگان برگزار می کنم

عبارات مهم : کنسرت

شهرام ناظری گفت: استادیوم صد هزار نفری آزادی را در اختیار ما بگذارند تا با همراهی گروه های موسیقی دیگر، شب های متعددی به شکل رایگان جهت مردم کنسرت برگزار کنیم

به گزارش کشور عزیزمان ایران آرت، شهرام ناظری نیز به جمع خوانندگانی پیوست که علاقه مند به اجرای رایگان جهت مردم هست. او در گفت وگویی با ایسنا راجع به اجرای کنسرت خیابانی می گوید: اگر این عنوان جهت سرپوش نهادن بر پرسشها دیگر نباشد و اگر به شکل جدی مجوز بدهند، با وجود اینکه دورنمای چندان درستی از اجرای کنسرت خیابانی ندارم، بدون شرط چنین کنسرتی را برگزار می کنم.

او با تاکید ادامه می دهد: البته امیدوار هستم جهت این کار مدام ما را در رفت و آمد قرار ندهند تا وارد ماه محرم شویم و دیگر نتوانیم اجرایی داشته باشیم.

ناظری با بیان اینکه پیشنهاد دیگری نیز در این زمینه دارد، می گوید: استادیوم صدهزار نفری آزادی را در اختیار ما بگذارند تا با همراهی گروه های موسیقی دیگر، شب های متعددی به شکل رایگان جهت مردم کنسرت برگزار کنیم.

همایون شجریان نخستین خواننده ای بود که اعلام کرد در صورتی که مسئله مجوز وجود نداشته باشد بدون هیچ انتفاعی اقدام به برگزاری کنسرت خیابانی می کند. تصمیم شجریان با استقبال منزل موسیقی، شورای شهر و شهرداری تهرانروبرو شد. دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز منشتر شدن متنی، تاکید کرد که جهت صدور سریع مجوز کنسرت های رایگان در حمایت از مردم همکاری می کند. در ادامه چند خواننده دیگر نیز جهت اجرای کنسرت رایگان خیابانی اعلام آمادگی کردند.

اجازه دهند در استادیوم آزادی کنسرت رایگان برگزار می‌کنم / شهرام ناظری

واژه های کلیدی: کنسرت | رایگان | موسیقی | برگزاری | خیابانی | استادیوم | شهرام ناظری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs