محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی واکنش وزیر کشور به پخش زنده مناظره ها

وزیر کشور در تصویر العمل به پخش زنده یا ضبط شده است مناظره های انتخاباتی، گفت: من به عنوان وزیر کشور فقط انتخابات را برگزار نمی کنم، باید امنیت را هم لحاظ کنم.&

واکنش وزیر کشور به پخش زنده مناظره ها

واکنش وزیر کشور به پخش زنده مناظره ها

عبارات مهم : امنیت

وزیر کشور در تصویر العمل به پخش زنده یا ضبط شده است مناظره های انتخاباتی، گفت: من به عنوان وزیر کشور فقط انتخابات را برگزار نمی کنم، باید امنیت را هم لحاظ کنم.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات بحث بسیار مهم و آینده ساز است تاکید رهبری و مدیر جمهور اجرای آن در امنیت کامل است و نقش رسانه ها غیر قابل انکار هست. خواسته من از همه رسانه ها این است که با حفظ امانت و حفظ اصول اخلاقی خبرنگاری کار را انجام دهند که از تهییج بی مورد جامعه دوری شود، از بیان تحلیل ها و حدسیات که باعث ایجاد کدورت می شود دوری کنیم.

واکنش وزیر کشور به پخش زنده مناظره ها

وی تاکید کرد: ستاد انتخابات فعال هست، من در خدمت همه خبرنگاران هستم و امیدواریم انتخابات امن و پر شور برگزار شود.

وزیر کشور راجع به پخش زنده یا ضبط شده است مناظره ها، گفت: از نظر افکار عمومی مناظره ها اهمیت بسیاری پیدا کرده مردم و رسانه ها به دنبال آگاهی سازی و براق سازی هستند این نشان بلوغ فکری مردم است باید ببینیم در مناظره های زنده چه چیزهایی مطرح می شود که در مناظره های ضبط شده است نمی شود. کمیسیون نظارت وجود دارد. نماینده کاندیداها حضور دارند مواردی که تهمت و اتهام باشد جزو مقرراتی است که باید رعایت شود.

وزیر کشور در تصویر العمل به پخش زنده یا ضبط شده است مناظره های انتخاباتی، گفت: من به عنوان وزیر کشور فقط انتخابات را برگزار نمی کنم، باید امنیت را هم لحاظ کنم.&

وی ادامه داد: قبول دارم برنامه های زنده جذابیت بیشتری دارند در حوزه قوانین و مقررات باید الزام را رعایت کنیم، برنامه های زنده سال ۸۸ و هزینه ای که به کشور وارد کرد، بسیار اوج بود کدورت ها و ابهامات بسیار زیاد بود. باید جلوی این کدورت ها گرفته شود. از ۵ نفر عضو حاضر در جلسه تصمیم گیری ۴ نفر رای دادند که پخش مناظره ها ضبط شده است باشد حالا فضایی ایجاد شد که هم نامزدها اعلام کردند که به زنده بودن مناظره ها اعتقاد دارند و هم مردم دوست دارند که این مناظره ها زنده برگزار شود.

وزیر کشور افزود: بعضی رسانه ها کار را سیاسی کردند هیچ وقت در طول عمرم نخواستم خلاف صداقت کاری انجام دهم نخستین کسی که به این امر اعتراض کرد مدیر جمهور بود من راجع به این عنوان با مدیر جمهور حرفی نزدم. اگر استدلال ها و قرائن موجود درست باشد من موافقم در کنار شما که مناظره ها زنده باشد.

رحمانی فضلی تاکید کرد: من به عنوان وزیر کشور فقط انتخابات را برگزار نمی کنم باید امنیت را هم لحاظ کنم جلسه شب گذشته جلسه کمیسیون نظارت بود امروز باز استدلال ها را می شنویم اگر استدلال ها اقنا کننده بود.

واکنش وزیر کشور به پخش زنده مناظره ها

وی گفت: هیچ گونه مصوبه ای در شورای امنیت مبنی بر ممنوع التصویر بودن احمدی نژاد وجود ندارد.

واژه های کلیدی: امنیت | رسانه ها | انتخابات | ستاد انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs