محور امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات

محور: امنیت رسانه ها انتخابات ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند / علی مطهری

نمایند مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: به دولت پیشنهاد کردم که از محمد باقر قالیباف به عنوان وزیر در یکی از وزارت‌خانه‌ها استفاده کند ک

به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند / علی مطهری

علی مطهری: به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند

عبارات مهم : ایران

نمایند مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: به دولت پیشنهاد کردم که از محمد باقر قالیباف به عنوان وزیر در یکی از وزارت منزل ها استفاده کند که مورد موافقت قرار نگرفت.

به گزارش ایسنا علی مطهری، در آیین تجلیل خدمات فرهنگی و هنری محمد باقر قالیباف که به همت منزل بازیگران و صورت های معروف برگزار شد، گفت: به نظر من یکی از نکات مهم خدمات آقای قالیباف این است که در این دوازده سال علی رغم اینکه دولت ها با شهرداری همراه نبودند خدمات موثری را به شهروندان ارائه کرد.

به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند / علی مطهری

وی با تاکید بر این که دولت های نهم، دهم و یازدهم همراه و همکار شهرداری نبودند، افزود: علی رغم تمام مشکل ها ایشان خدمات زیادی را در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام دادند و که قابل تقدیر هست. در مجلس هشتم مصوبه ای را به تصویب رساندیم که بر اساس آن تسهیلاتی جهت تسریع کار ساخت مترو به مبلغ ۲ میلیارد دلار در اختیار شهرداری قرار بگیرد. این مصوبه در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز تایید شد ولی رییس جمهور وقت مخالف اجرای آن بود و تاکید کرد چون این قانون به مجمع رفته است آن را امضا نمی کند که این عنوان یکی از سوالات از رییس جمهور وقت بود.

مطهری تصریح کرد: متاسفانه در تمامی دولت ها هماهنگی و همراهی با شهرداری نبود و جهت شهرداری درآمدهای پایدار پیشبینی نشد. علی رغم همه این پرسشها خدمات خوبی در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شد البته من به بعضی از امور شهری همچون بلند مرتبه سازی که مختص به این دوره نیست انتقاد داشته و دارم البته در دوره مدیریت آقای قالیباف این عنوان کنترل شد.

نمایند مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: به دولت پیشنهاد کردم که از محمد باقر قالیباف به عنوان وزیر در یکی از وزارت‌خانه‌ها استفاده کند ک

وی به راه اندازی عنوان منزل شهید مطهری به عنوان دومین موزه راه اندازی شده است به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و افزود: اقداماتی چون احداث باغ کتاب در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که اقدام بزرگی بود در این دوره انجام گرفت ضمن اینکه بسیاری از خدمات شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از جمله ساخت بزرگراه پل محیط زیست و بوستان های متعدد جز کارهای فرهنگی محسوب می شود.

مطهری ادامه داد: جمع آوری معتادان ونگهداری آنها در مراکزی که به وسیله شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پیشبینی شده است بود قابل توجه و اهمیت هست. احداث بوستان های خاص بانوان در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران کار ابتکاری بود که در این دوره انجام شد و از جمله کارهایی است که باید در آینده ادامه پیدا کند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تجلیل، کار خوب و پسندیده ای است افزود: تجلیل از موجود توانمند و موثری همانند قالیباف کار پسندیده ای است.

به دولت پیشنهاد دادم که از قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند / علی مطهری

وی با اشاره به اینکه به دولت پیشنهاد کردم که از آقای قالیباف به عنوان وزیر استفاده کند، گفت: این پیشنهاد مورد موافقت قرار نگرفت. دیواری بین اصولگرایی و اصلاح طلبی وجود ندارد و باید از دو طیف استفاده شود.

واژه های کلیدی: ایران | قالیباف | استفاده | شهرداری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs